Jak vybrat obal na kufr

Rádi cestujete? Milujete poznávání nových míst? A co váš kufr? Je taky cestovatel nebo jen nudný společník, který se bez řečí nechává vláčet světem? Pokud patříte do druhé skupiny, je na čase si pořídit lepší kufr nebo alespoň nový obal na kufr!

PROČ SI POŘÍDIT NOVÝ OBAL NA KUFR?

  • Aby se vám kufr nepoškodil během cestování.
  • Aby vypadal stylově a ne jako stará taška od maminky.
  • Abyste mohli snadno identifikovat svůj kufr na letišti nebo vlakovém nádraží.
  • Abyste ušetřili čas a peníze za balení kufru do strečové fólie.
  • Aby byl drahý kufr maskován proti krádeži.
  • Abyste se mohli vytáhnout před svými kamarády a říct: "Hej, koukej na můj stylový kufr!"

KTERÝ OBAL JE NEJLEPŠÍ NA MŮJ KUFR?

Ale pozor, ne každý obal na kufr je stejný. Je důležité vybrat si ten správný pro vaše potřeby. Měli byste zvážit velikost kufru, materiál (textil, skořepina), počet a umístění koleček - opěrných bodů, materiál obalu a jeho design. A nezapomeňte, že nejdůležitější je, aby se vám líbil. 

Zásadním parametrem pro volbu přesné velikosti obalu je výška kufru bez koleček. Ta určuje zařazení zavazadla do velikostní kategorie (S, M, L, XL). Každá kategorie má určitou vůli. Rozpětí je dáno elasticitou a způsobem zapínání obalu:

 

"S" (44 - 52 cm)

"M" (57 - 62 cm)

"L" (67 - 73 cm)

"XL" (75 cm a více)

 

Pamatujte, že na skořepinové kufry (tvrdé, netvárné) se obaly natahují daleko snadněji než na textilní (měkké, tvárné). U látkových kufrů přeměřte i hloubku zavazadla a soustřeďte se na členitost jednotlivých stran (kapsy, přihrádky, madla). Pokud je kufr širší a členitý, tak se nebojte sáhnout po větší velikosti obalu.

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA A OBAL DĚLÁ KUFR. 

Nyní už neváhejte a jděte si vybrat ten nejlepší obal na svůj kufr. Ať už cestujete kamkoliv, bude kufr vždy vypadat skvěle a bude vás hrdě reprezentovat na všech cestách. Představte světu svého starého cestovatelského parťáka v novém a stylovém vohozu!

Jak vybrat obal na kufr
Vytvořeno18.04.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení