Kafe Na CESTĚ 10# - Roman HEBER

Na čaj zavítal do podcastu "Kafe na cestě" zakladatel novozélandské značky QQnut Roman Heber, který nám povyprávěl, jak vznikl legendární cestovatelský batoh BAQ PAQ a jaký je život mezinárodního poslíčka (globální kurýr).

 

"NEBYL JSEM VŠUDE, ALE JE TO NA SEZNAMU?"

Zakladatel značky QQnut Roman Heber vytvořil unikátní cestovatelský batoh, který v sobě kloubí hned tři zavazadla - krosnu, malý batoh a cestovní tašku. Poslechněte si, kolik razítek se musí vyběhat ke zhmotnění snu, jak se z kurýra napříč světem stane majitel firmy a proč Čech zaregistruje svou značku na Novém Zélandu.

CO ZNAMENÁ NÁZEV QQNUT?

"Název Qqnut je odvozeno od slova kokos, protože kokos je nositelem odolnosti a cestování. Dokáže přežít velmi dlouhou dobu, zvládne urazit tisíce kilometrů napříč oceánem a poté je stále schopen vyklíčit. Má obrovskou vůli i sílu přežít. Přesně to zrcadlí základní hodnoty firmy Qqnut - kvalitní materiály, dlouhá životnost, vysoký výkon a praktičnost."

KAFE NA CESTĚ

Podcast "Kafe na cestě" přináší příběhy značek prezentované ústy jejich českých ambasadorů. Poslechni si pokec s obchodními zástupci a zkušenými cestovateli o novinkách a vychytávkách z kategorie "Travel". Pořadem Vás provede Petr Jirsa, ml..

Kafe Na CESTĚ 10# - Roman HEBER
Vytvořeno28.12.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení