Kafe Na CESTĚ 6# - Michal SMRŽ

V šestém dílu našeho lehce pravidelného podcastu se na barovou židli usadil sympaťák se zvonovým hlasem Michal Smrž, který do našeho obchůdku vnesl mladou značku barevných termosek Hydro Flask. 

 

"ČLOVĚK MUSÍ BÝT STÁLE NA CESTĚ, AŤ TO VEZMEME Z JAKÉHOKOLIV POHLEDU, ČI V JAKÉMKOLIV PŘENESENÉM VÝZNAMU."

Michal nese pod svými křídly mnoho značek, které provazuje společný ukazatel v podobě outdoorového sportu, cestování a lifestyle. My jsme se zaměřili na kategorii hydratace a detailně propátrali "od sklepa až po půdu" značku s logem šťastného panáčka - mluvili jsme o Hydro Flasku.


Hydro Flask je svěží značka z amerického města Bend v Oregonu, která se zabývá výrobou láhví k uchování čerstvých tekutin s důrazem na materiály šetrné k životnímu prostředí a ekologii. Michal nám dal tip na ideální velikost termosky pro cestovatele "měšťáka" a "outdooristu". Rovnou vypíchnul i konkrétní příklady modelů z poslední kolekce Hydro Flask.

"U NÁS PŘINESE NÁVŠTĚVA VÍNO, V BENDU SE NOSÍ GROWLER OBLÍBENÉHO PIVA Z LOKÁLNÍCH PIVOVARŮ."

Hydro Flask tedy nezapomíná na životní prostředí, obnovitelné zdroje, recyklaci a ani alkoholiky. Michal nás zaujal mega velkou pivní bandaskou a pohárem na víno. Láhve izolují horké i ledové nápoje a my si tak můžeme dopřát perfektně vychlazené škopky zlatavého moku i bez přenosné lednice. Perfektní práci odvádějí termosky i s nealko nápoji při letním cestování autem.

KAFE NA CESTĚ

Podcast "Kafe na cestě" přináší příběhy značek prezentované ústy jejich českých ambasadorů. Poslechni si pokec s obchodními zástupci a zkušenými cestovateli o novinkách a vychytávkách z kategorie "Travel". Pořadem Vás provede Petr Jirsa, ml..

Kafe Na CESTĚ 6# - Michal SMRŽ
Vytvořeno28.12.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení