Kafe Na CESTĚ 7# - David TRUBKA

Filtrační láhev zachovává komfort pitného režimu kdekoliv a kdykoliv. Navíc redukuje produkci plastu a vytváření zbytečného odpadu. Udělejte něco pro sebe i naši planetu - pijte FILTROVANOU VODU," říká v rozhovoru s Petrem Jirsou znalec filtračních systémů Seychelle a bořič mýtů webu vybaven.cz David Trubka.

 

"I VODA Z VLTAVY SE DÁ PÍT!"

David je opatrný cestovatel (= nevzdaluje se z Evropy) a zároveň pankáč, který se nebojí demonstrovat funkčnost své filtrační láhve na splaškách z řeky protékající hlavním městem. Sám se zařazuje mezi první pionýry, kteří přinesli do České republiky kapesní čističky vod. Během našeho povídání jsme se dozvěděli: jak fungují filtrační láhve, pro koho jsou užitečné, jaká je jejich údržba a kolik toho vydrží. Dave přikládá filtr vody spolu s ostrým nožem k základní výbavě každého cestovatele - je hrdým majitelem domény premiove-noze.cz.   

"POTŘEBUJEME BALENÉ VODY?"

Vychutnejte si lahodnou chuť vody, ať jste, kde jste. Ultralight lahve Fill2Pure jsou perfektní prevencí před "běhavkou", která může utnout váš cestovatelský zážitek. Tato "čutora" nejenže ubere kila ve vašem zavazadle (= nenosíte balené pití v batohu), šetříte životní prostředí (= nekupujete znovu a znovu novou PETku + existují země, kde nenajdete žluté kontejnery), navíc i ušetříte za kupované tekutiny.

Další velkou výhodou láhve Seychelle je její nenápadnost a snadné použití. Běžné oko domorodců zamění Seychellku s běžnou sportovní flaškou. Uživatel se tímto způsobem vyhne tázavým pohledům před sámoškou: "Naše voda ti nevoní, Evropane (/-ní:)?"

Praktické a pohodlné používání najde své obecenstvo mezi motoristy, cyklisty (velikost do držáku), vodáky a cestovateli (spíše pro ty, kteří se vydávají mimo civilizaci jen zřídka). Neoprenová bandáž zaručí příjemný a spolehlivý úchop. Hrdlo lahve používá vyklápěcí náustek "Flip-top", takže i děti zvládnou pohodlně sosat přímo z láhve. Je to obdoba oblíbené slámky.

Seychelle je osvědčená kalifornská firma, která je mezinárodním lídrem v oblasti čištění vody. Zabývá se výrobou filtračních systémů, laboratorním testováním jakosti vody a humanitární pomocí více než 25 let. Všechny její filtry jsou vyráběny na území USA.

KAFE NA CESTĚ

Podcast "Kafe na cestě" přináší příběhy značek prezentované ústy jejich českých ambasadorů. Poslechni si pokec s obchodními zástupci a zkušenými cestovateli o novinkách a vychytávkách z kategorie "Travel". Pořadem Vás provede Petr Jirsa, ml..

Kafe Na CESTĚ 7# - David TRUBKA
Vytvořeno28.12.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení