Kafe Na CESTĚ 8# - Vladimír VÁCHAL

Vladimír Váchal je velký fanda cestování, aktivní tlumočník perského jazyku a současný malíř. Podnikl výpravy na místa, před kterými moderní cestovatelé strachem zavírají oči - jel Saharou na nákladním vlaku, naordinoval si poznávací zájezd do KLDR, zapadl autem v ománském písku a na blind koupil plavbu na Antarktidu.

 

"ZLATÍ LIDÉ JSOU VŠUDE!"

Vláďa je milovníkem Blízkého východu (od Brna dál:) a pravidelně se do této oblasti vrací. Celkem zanechal svou obří stopu (vel. 48) na více než 95 zemích světa - např. Bhútán, Bolívie, Maroko, Guatemala, Indie, Čína, Arménie, Saudská Arábie, atd. Velkou část jeho cestovatelských výprav můžete spolu s ním prožít v knize "Únosně výstřední".

"BĚHEM PANDEMIE JSEM PRACOVAL 2 ROKY PRO STĚHOVACÍ FIRMU. NAUČIL JSEM SE PROPOJIT JEJICH FINTY S TRIKY BALENÍ ZAVAZADLA."

Vladimír je supermanem bleskového balení zavazadel. Prozradil tipy na pohodlnou přípravu před cestou i na věci, které mu přináší klid v duši během cestování. Sám říká: "Když mám odlet v 16:15, tak mé balení začne nejdříve ve 12:00.".

KAFE NA CESTĚ

Podcast "Kafe na cestě" přináší příběhy značek prezentované ústy jejich českých ambasadorů. Poslechni si pokec s obchodními zástupci a zkušenými cestovateli o novinkách a vychytávkách z kategorie "Travel". Pořadem Vás provede Petr Jirsa, ml..

Kafe Na CESTĚ 8# - Vladimír VÁCHAL
Vytvořeno28.12.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení