KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka
KPZ Kousky světa Vážka

KPZ Kousky světa Vážka

nejlehčí verze pravé české KPZ neboli krabičky poslední záchrany stvořená pro cestování a obsahující 26 šikovných vychytávek, které dokáží zvrátit nepřízeň osudu, pomoci v nepříjemných situacích, či někoho potěšit jako originální dárek
EAN8594216510047KódKS-KPZ-VAZKAZáruka24 měsíců
Skladem
Přepravní společností:zítra
Cena s DPH 499 Kč

• šikovná krabička poslední záchrany stvořená pro cestování, která může zvrátit nepříznivý osud v případech, kdy po kapsách nemáte nic jiného
• nová verze vhodná do města i divočiny v minimalistické designu a velmi lehkém provedení se spoustou vylepšení
• navrženo pro muže, ženy i malé objevitele, protože každý správný dobrodruh by měl v batohu, kabelce, kapse či ledvince jednu mít
• obsahuje základní věci pro pomoc při nečekaných událostech, během cestování i v každodenním životě
• sestaveno v Česku
• kapesní velikost
• obsahuje 26 předmětů uložených v originální plechové krabičce
• karta s obsahem a doporučeným uložením předmětů, na které je vše přehledně popsáno včetně přehledu základních telefonních čísel, Morseovy abecedy, tabulky s převodem jednotek a měřítkem
• návod na orientační použití tablet na dezinfekci vody
• KPZ nepatří do příručního zavazadla v letadle!

Obsah KPZ:
  1. Multifunkční ninja karta: kovová karta velikosti kreditní karty, která obsahuje otvírák na konzervy, nůž na řezání např. provazů, ovoce atd., šroubovák, pravítko, otvírák na lahve, klíč na šroubky ve čtyřech velikostech, klíč na ploché šroubky nebo čepel pro řezání tvrdých věcí, pilu a škrabku, kroužek pro určení směru na mapě, klíč na malé šroubky a otvor pro zavěšení.
  2. Tablety na desinfekci vody určené k přípravě pitné vody v lahvích kdekoliv na světě, používané také složkami NATO. Jedna tableta je až na 5 litrů vody. Celkem můžete tedy vytvořit až 10 litrů pitné vody. Účinné proti průjmu cestovatelů,Giardia, fekálním koliformním bakteriím, choleře, tyfu, úplavici a mnoha dalším, včetně hepatitidy A a E a salmonely. Před použitím si přečtěte přiložené informace v KPZ.
  3. Textilní páska: půl metru černé textilní pásky o šíři 48 mm, kterou využijete např. k rychlému zafixování boty, nouzové záplatě na člunu, obvázání vyvrtnutého kotníku a mnohému dalšímu.
  4. Drát: 1 metr tenkého nerezového drátu.
  5. Dezinfekční tampon určený k dezinfekci drobných poranění či nástrojů.
  6. Prezervativ od firmy durex určený nejen na to jedno… Kromě klasického využití jej můžete použít jako vodotěsné pouzdro, izolaci, pružné obinadlo nebo k rozdělání ohně. Snad nejvíce multifunkční věc v naší KPZ.
  7. Zápalky: šest zápalek se škrtátkem ve voděodolném obalu.
  8. Ubrousek s antibakteriálním efektem. Roztok: Chlorhexidin Diglukonate 0,2% – dezinfekce.
  9. Vteřinové lepidlo v miniaturním provedení o obsahu 1 g.
10. Kompas: malý, ale přesný knoflíkový kompas, který patří s průměrem 15 mm mezi nejmenší kompasy na světě. S ním se neztratíte! Dejte pozor ovšem, abyste ho nepoužívali v blízkosti kovových předmětů, to si potom žije vlastním životem.
11. Světélko: malé, překvapivě výkonné světélko. Může být použito i třeba jako náhradní osvětlení pro nočního cyklistu. Je v něm i očko na zavěšení a možnost vyměnit baterie.
12. Kompresovaná utěrka: utěrka stlačená do velikosti tablety.
13. Ucpávky do uší: dvě ucpávky, každá do jednoho ucha. Balené v krabičce. Ochrana před chrápáním ve vlaku, večírcích v hostelech a problémech v letadlech.
14. Kancelářské sponky: dvě neobyčejně obyčejné kancelářské sponky.
15. Voděodolné náplasti: dvě kvalitní voděodolné náplasti od českého výrobce. Sterilně balené.
16. Základní informace o první pomoci. Na víčku KPZ naleznete informace o tom, jak postupovat, pokud naleznete někoho v bezvědomí.
17. Párátko: hygienicky zabalené dřevěné párátko. Nic nedokáže zkazit den víc, než nepříjemnost mezi zuby! Párátko lze použít ale i například jako nouzová vidlička.
18. Nezlomitelná tužka: neobyčejná tužka, která se nezlomí. Celá tužka je částečně ohebná, tlumí tak nárazy. Tuha je speciálně upravená do formy gelu, který se nezlomí.
19. Provaz nanocord: tři metry nejpevnějšího provázku na světě. Jistě znáte padákové šňůry, někdy také zvané Paracord. Nanocord je speciálně upravená verze, tak aby průměr provázku byl co nejmenší a zároveň byla zachována co nejvyšší nosnost. Nosnost 16,3 kg. Průměr 0,75 mm. Materiál – polyester/nylon. Lehký. Stylová barva nevybledne na slunci. Odolný proti plísním a UV záření. Vyrobeno v USA firmou ATWOOD, která patří ke světové špici.
20. Píšťalka: malá, ale hlasitá píšťalka s dírkou pro zavěšení. Využití nejen k signalizaci, ale i například pro zastrašení divé zvěře či nepříjemných lidí.
21. Šitíčko: když vám na treku ulítne knoflík, nebo se roztrhne bunda, je čas jehlu a nit!
22. Zrcátko: malé zrcátko, pro rychlou kontrolu úsměvu.
23. Infokarta: kartička, podle které budete moci naši KPZ skládat jako profíci, navíc na ni naleznete přesnou pozici všech komponentů.
24. Papír: 9 x 9 cm velký kousek papíru. Rychle napište telefonní číslo, nákupní seznam nebo třeba básničku.
25. Zavírací špendlík: všestranný pomocník, známý také jako sichrhajska.
26. Stahovací pásky: dva stahovací pásky, které můžete použít na svázání tyček od stanu, ale třeba i utrženého ucha u kabelky.

Rozměry95 x 60 x 22 mm
Hmotnost110 g
VýrobceKousky světa
Technické parametryParametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení