Originální tipy na cestovatelské dárky podle cílové destinace

Náš super-prodavač Ondra (SPO) vybral šest z nejčastěji navštěvovaných zemí světa a ke každé z nich přiřadil vybavení, které se mu v daných lokalitách nejvíce osvědčilo.

Předmluva ústy našeho SPO:

"Cestování je pro mnohé z nás způsobem, jak objevovat krásu světa a nasávat rozmanitost kultur a scenérií. Pokud máte v plánu navštívit některou z nejkrásnějších zemí světa, měli byste si být jisti, že jste vybaveni správným vybavením, které vám usnadní cestování a zároveň vám umožní zachytit každý nezapomenutelný okamžik. Zde je seznam šesti věcí, které vám mohou být pro každou z těchto destinací nesmírně užitečné."

JDE VYBRAT VYBAVENÍ PODLE CÍLOVÉ DESTINACE?

Odpověď je ANO! Výběr vhodného vybavení pro cestování může záviset na konkrétním místě, kam se chystáte. Každá destinace má svá specifika – od klimatu a terénu po místní kulturu a aktivit, které se plánujete podniknout. Například při cestování do horských oblastí by bylo vhodné přemýšlet o odolné obuvi a vybavení na přežití v divočině, zatímco pro návštěvu tropických pláží byste mohli preferovat lehké oblečení a vybavení pro potápění. Takže ano, výběr vybavení může být přizpůsoben specifickým potřebám a charakteristikám cílové destinace.!

CHCETE VÍCE INSPIRACE?

Nezapomeňte také prozkoumat články "Vánoce 2022", „Vánoce 2021“ a „Jak se sbalit do baťůžku na 14 dní.“, kde načerpáte další inspiraci na zábavné a jedinečné dárky pro nadcházející cestovatelský rok.

1. ISLAND

První zastávka na naší cestě je Island, ostrov překypující nádhernými fjordy, sopkami a ledovci. Pro tuto arktickou destinaci je ideální volbou velká nepromokavá duffel taška Migrate. Svojí odolností vůči vodě zajistí, že vaše věci zůstanou suché i v nejdrsnějším počasí. Kolečka usnadní přepravu přes nerovné terény, ať už při přesunu mezi autem a ubytováním nebo při lodním výletu kolem ledovců či na letecké exkurzi pozoruhodných kráterů po erupci sopky Fagradalsfjall.

Eagle Creek Migrate 130L - nepromokavá duffel taška na kolečkách, která lze nosit jako batoh.

2. NORSKO

Následuje Norsko, země fjordů a malebných vesnic. S hojnými dešťovými srážkami a nerovným terénem je nezbytné mít kvalitní nepromokavou obuv. Tropicfeel Geyser je ideální volbou pro procházky po horských stezkách i prozkoumávání městských památek za všech povětrnostních podmínek.

Neporomokavá unisex bota Tropicfeel Geyser ve čtyřech barvách (bílá, šedá, modrá a zelená). <<

Pro lepší představu koukněte na představení bot Geyser Litly přímo výrobcem Tropicfeel.

 

3. NOVÝ ZÉLAND

Naše další zastávka je Nový Zéland, země divoké přírody a spektakulárních výhledů. Wandrd Rogue Sling 9L foto ledvinka je skvělým společníkem pro každého milovníka fotografování. S dostatkem prostoru pro fotoaparát, objektivy a další příslušenství vám umožní rychlý přístup k vybavení a zachycení každého okamžiku, ať už jste na pláži v Abel Tasman National Park nebo na pěší túře v Tongariro National Park.

Nepromokavá brašna Wandrd Rogue Sling 9L , kterou můžete přetvořit na batoh vložením Wandrd pouzdra na laptop o velikosti 14"/16".

4. JAPONSKO

Nyní zamíříme do Japonska, země kontrastů mezi moderními metropolemi a klidnými zahrádkami. Dřevěná mapa od Enjoy The Wood je krásným doplňkem pro každého, kdo chce sledovat svou cestu po zemi v záři východního slunce. Mapa je také skvělým způsobem, jak zachytit a vystavit své cestovní vzpomínky přímo na stěně vašeho obýváku.

Na výběr je spousta různých druhů, velikostí, barev a doplňků k označování navštívených míst . Stačí jen trošku zapojit uměleckého ducha a vybrat tu nejvhodnější mapu pro vaši zeď: Dřevěné mapy Enjoy The Wood. <<

Pokud Vás zajímá, kdo stojí za značkou Enjoy The Wood, tak klikněte ZDE !

S apkou Enjoy The Wood můžete okamžitě vyzkoušet, jaká mapa či obraz nejlépe padne do Vašeho pokoje. Dostupná pro Android i Apple - více o aplikaci se dočteš přímo u výrobce.

5. ITÁLIE

Dalším cílem naší cesty je Itálie, země umění, kultury a bohaté historie. Pro každého, kdo cestuje s elektronikou, je nezbytné mít dobře organizovaný prostor pro nabíječky, kabely a další drobnosti. Organizér na drobnou elektroniku Bagsmart vám pomůže udržet všechno v pořádku, ať už se vydáte za uměním v Římě, koštem vín ve vinicích Toskánska nebo na procházku po historických uličkách Florencie.

Doporučujeme modely:

6. AUSTRÁLIE

Na závěr naší cesty se ocitneme v Austrálii, kontinentu plném kontrastů od tropických deštných pralesů až po rozlehlé pouště. V takovém prostředí je neocenitelná krabička poslední záchrany KPZ od českého výrobce Kousky Světa, obsahující různé praktické nástroje pro přežití v divočině. Ať už se vydáte do Národního parku Kakadu nebo na potápěčskou expedici k Velkému bariérovému útesu, tato krabička vám poskytne potřebný klid a jistotu.

Nejobsáhlejší krabička poslední záchrany Kousky světa model 2022 KPZ.

Stejně jako KPZ je velmi užitečným záchranným doplňkem extrémně odolná, vodotěsná kapesní lékárnička z leteckého hliníku Kousky světa - lékárnička.

S tímto vybavením se můžete ponořit do krás nejen těchto koutů světa s vědomím, že jste připraveni na každou dobrodružnou výzvu, která vás čeká. Ať už plánujete objevovat fjordy v Norsku, ochutnávat vína v Toskánsku nebo sledovat západ slunce nad Velkým bariérovým útesem, tyto vychytávky vám pomohou vytvořit nezapomenutelné vzpomínky na vaše cesty.

ZNÁŠ JINOU VYCHYTÁVKU PRO KONKRÉTNÍ CESTU?

Letenky? Výlet s průvodcem? Příslušenství k fotoaparátu? Knihu?

Dejte mi prosím vědět, abych mohl aktualizovat svůj článek s nejlepšími nápady na dárky pro cestovatele!

Přeji Vám všem pohodové a nezapomenutelné svátky!
Super-prodavač Ondřej;)

#zrozenkcestování

Originální tipy na cestovatelské dárky podle cílové destinace
Vytvořeno18.04.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení