Prostředky po bodnutí

Velmi těžko se najde někdo, kdo na vlastní kůži nezažil onu situaci - letní louka plná květin a rozkvetlé stromy, lákající břehy řeky či rybníku nebo slunce nořící se za vzdálený obzor a krajina, která se pomalu propadá do podvečerního soumraku. Najednou se blízko ozve bzukot a nepříjemný, svědící červený otok je na světě. Poradit si s ním mohou přípravky, které Vám nyní chceme představit...


rybník při západuZástupci třídy hmyzu jsou odnepaměti průvodci našeho každodenního života, i když jen malá část hmyzího společenství je pro svůj negativní vliv na člověka považována za vyloženě škodlivou. Mezi ně patří bezesporu přenašeči nemocí, parazité nebo škůdci na zemědělských plodinách. O mnoho více nám dokáží znepříjemnit život ti zástupci hmyzu, kteří používají sosák nebo kusadla k tomu, aby pod kůži vstříkli jedovatou bílkovinu a způsobili tak obtěžující zánět. Komáři, vosy, včely, sršni, mravenci, muchničky - jejich kousnutí způsobuje na postižených místech zarudlé otoky, dráždivé svědění, mnohdy i bolest. V některých případech, kdy je hmyz infikován, může dojít k přenosu choroby, nepočítaje alergické reakce, kdy je nutné okamžitě vyhledat lékaře. Rychlou úlevu pak mohou přinést výrobky, jejichž okamžité použití zmírňuje palčivé pocity po bodnutí.
1

Brettschneider vakuová stříkačka Insect Poison Remover

169 KčBrettschneider vakuová stříkačka Insect Poison Remover
vakuová stříkačka na vysátí jedu z rány po bodnutí hmyzem se dvěm...
Nejprodávanější
Podrobné hledáníDostupnosti
Příznaky
Výrobce
Ceny
Podrobné hledání
Brettschneider vakuová stříkačka Insect Poison Remover

Brettschneider vakuová stříkačka Insect Poison Remover

vakuová stříkačka na vysátí jedu z rány po bodnutí hmyzem se dvěm...
Skladem
169 Kč
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení