Kafe Na CESTĚ 4# - Jiří KOVÁŘ

Nedávno k nám zavítal "outdoorový veterán" s mladickou vizáží, milovník nachmeleného nápoje a hrdý otec Jura Kovář. Podělil se s námi o letité zkušenosti, které načerpal v HUDYsportu, dokonce i přidal pár perliček a cenných rad z oblasti dětského výletování.

 

"URČITĚ SPÍM RADĚJI V HAMACE NEŽ NA KARIMATCE. JEŠTĚ POŘÁD TO TAK MÁM. UVIDÍME, JESTLI MĚ ČAS PŘIBÝVAJÍCÍCH LET VRÁTÍ ZNOVU NA ZEM."

Během rozhovoru nám Jura s úsměvem na tváři prozradil:

  • Která firma si jako první všimla, že ženy mají jiná těla než muži,
  • kde se vyrábí nejlepší pivo,
  • jaké otcovské výhody přináší cestování s filtrační láhví,
  • jak si vytvořit pohodu a domov kdekoliv na světě,
  • v jaké zemi na něj útočilo nejvíce kamenů,
  • atd. ... 

Podrobně jsme koukli na největší pecky značekDeuter,Grayla Eno, z pohledu cestovatelského tatíka Jirky.

ULTIMÁTNÍ ZNAČKY PRO DOBRODRUHY

Deuter je vůbec nejstarší značkou, která se zabývá výrobou batohů. Firma ze startu zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Dnes se řadí k největším prodejcům batohů světa.

Grayl - snadný, univerzální a nejrychlejší systém filtrace vody na světě. Zaručuje bezpečné a zdravotně nezávadné pití všem cestovatelům a dobrodruhům na jakémkoliv místě planety Zem.

Eno = Eagles Nest Outfitters - snadno sbalitelné cestovatelské hamaky s revolučním závěsným systémem bez uzlů.

KAFE NA CESTĚ

Podcast "Kafe na cestě" přináší příběhy značek prezentované ústy jejich českých ambasadorů. Poslechni si pokec s obchodními zástupci a zkušenými cestovateli o novinkách a vychytávkách z kategorie "Travel". Pořadem Vás provede Petr Jirsa, ml..

Kafe Na CESTĚ 4# - Jiří KOVÁŘ
Vytvořeno28.12.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení