KPZ Kousky světa
KPZ Kousky světa
KPZ Kousky světa
KPZ Kousky světa
KPZ Kousky světa
KPZ Kousky světa

KPZ Kousky světa

pravá česká KPZ neboli krabička poslední záchrany obsahující 40 šikovných vychytávek, které dokáží zvrátit nepřízeň osudu, pomoci v nepříjemných situacích, či někoho potěšit jako originální dárek
EAN8594216510016KódKS-KPZ2Záruka24 měsíců
Skladem
Přepravní společností:zítra
Cena s DPH 629 Kč
Produkty patří do kategorie

• malá šikovná krabička poslední záchrany, která může zvrátit nepříznivý osud v případech, kdy po kapsách nemáte nic jiného
• navrženo pro muže, ženy i malé objevitele, protože každý správný dobrodruh by měl v batohu, kabelce, kapse či ledvince jednu mít
• obsahuje základní věci pro pomoc při nečekaných událostech, během cestování i v každodenním životě
• sestaveno v Česku
• kapesní velikost
• obsahuje 40 předmětů uložených v originální plechové krabičce
• karta s obsahem a doporučeným uložením předmětů, na které je vše přehledně popsáno včetně přehledu základních telefonních čísel, Morseovy abecedy a tabulky s převodem jednotek
• KPZ nepatří do příručního zavazadla v letadle!

Obsah KPZ:
 1. Dezinfekční ubrousek: Rozměr po otevření: 60x30 mm, obsah 0.4ml Isopropyl-Alkohol (70% V/V). Pro dezinfekci např. příboru. Lze použít i k dezinfekci drobných poranění.
 2. Lepicí páska: 0.5 m odolné lepící pásky (Duct Tape, gafa).
 3. Metr: 50 cm dlouhý metr. Někdy je potřeba rychle něco změřit. Vyroben z pružného plastu. Na jedné straně v cm, na druhé straně v palcích.
 4. Kompas: Malý přesný kompas, v průměru má jen 15mm, řadí se mezi nejmenší kompasy na světě.
 5. Super zápalky: 3 větru a voděodolné zápalky + škrtátko wind and water resistant matches + cutter. Vysoce odolné proti vodě a větru. Hoří cca 10 vteřin. Tyto zápalky používají též složky NATO.
 8. Svíticí tyčinky: 3 barevná chemická světla (lightstick). Lze je využít jako nouzové osvětlení, při sportu či rybaření. Lze bezpečně použít v prostorách s nebezpečím požáru či výbuchu. Tyčinky jsou vodotěsné, mohou se tedy použít i pod vodou či za deštivého počasí. Mohou posloužit například při značení cesty.
11. 3D organizér: Organizér, v kterém jsou všechny drobné komponenty. Vytištěn na 3D tiskárně.
12. Zip sáček: Sáček, například na léky, cukr, sůl... Nebo si v něm odvezte ten krásný písek z pláže jako vzpomínku.
13. Párátko: Hygienicky balené párátko Nic nedokáže zkazit den víc, než nepříjemnost mezi zuby! Párátko lze použít ale i například jako nouzová vidlička.
14. Vlhčený ubrousek: Antibakteriální ubrousek. Radši to otři!
15. Dárková krabička: KPZ obdržíte v dárkové krabičce.
16. Vteřinové lepidlo: Malinká tuba s aplikátorem a celkem 1g vteřinového lepidla. Hermeticky uzavřené.
17. Kompresovaná utěrka: Utěrka stlačená v tabletě. Stačí lehce navlhčit tabletu. Velikost po rozvinutí: 22cm x 20cm. 100% umělá bavlna.
18. Papír: Malý kousek papíru, když chcete někomu nechat vzkaz, něco zaznamenat nebo třeba rozdělat oheň
19. Multifunkční píšťalka: Využití nejen k signalizaci, ale i například pro zastrašení divé zvěře či nepříjemných lidí. Navíc obsahuje speciální adaptér pro uchycení skalpele a nezlomitelné tužky.
20. Víčko: Víčko obsahuje informace o první pomoci, zrcátko a škrtátko.
21. Multifunkční kleště: Lehké multifunkční skládací kleště, které se vejdou do dlaně. Navíc v nich je zabudovaný malý nožík, pilníček, šroubovák a otvírák. V případě častého používání je zde i díra na zavěšení.
22. Nezlomitelná tužka: Celá tužka je částečně ohebná, tlumí tak nárazy. Tuha je speciálně upravená do formy gelu, který se nezlomí.
23. Šitíčko: Obsahuje 6 druhů nití, jehlu, 2 knoflíky a zavírací špendlík. Někdy lepší než zlato. Když vám na treku ulítne knoflík, nebo se roztrhne bunda, je čas jehlu a nit!
28. Voděodolné náplasti (2x): Kvalitní voděodolné náplasti od českého výrobce. Sterilně balené.
30. Multifunkční karta: Kovová karta velikosti kreditní karty, která obsahuje: Otvírák na konzervy, nůž, šroubovák, pravítko, otvírák na lahve, klíč ve čtyřech velikostech, klíč na ploché šroubky, čepel, pila a škrabka, kroužek pro určení směru na mapě, klíč na malé šroubky, otvor pro zavěšení.
31. Infokarta: Kartička, podle které budete moci naši KPZ skládat jako profíci, navíc na ni naleznete přesnou pozici všech komponentů. Kartička také obsahuje morseovu abecedu, důležitá telefonní čísla, některé základní převody jednotek, malé měřítko v palcích a také důležité informace Navíc je zde odkaz na video, jak vše složit zpět do KPZ.
32. Světlo. Malé světélko, překvapivě výkonné.  Může být použito i třeba jako náhradní osvětlení pro nočního cyklistu. Je v něm i očko na zavěšení a možnost vyměnit baterie.
33. Prezervativ: Od firmy Durex. Ano ano, ale kromě klasického využití jej můžete použít jako vodotěsné pouzdro, izolaci, pružné obinadlo, k rozdělání ohně. Snad nejvíce multifunkční věc v naší KPZ.
34. Příbalový leták: Příbalový leták obsahuje všechny informace o použití KPZ, významu jednotlivých komponentů a další informace, včetně schémat.
35. Nanocord. 3 metry nejpevnějšího provázku na světě.? Jistě znáte padákové šňůry Paracord. Nanocord je speciálně upravená verze, tak aby průměr provázku byl co nejmenší a zároveň byla zachována co nejvyšší nosnost. Nosnost 16,3 kg, průměr 0,75 mm. Stylová barva nevybledne na slunci. Odolný proti plísním a UV záření. Vyrobeno v USA.
36. Drátek: 1 metr tenkého nerezového drátu.
37. Sponky: 2 sponky a zavírací špendlík.
40. Skalpel: Sterilně balená, velice ostrá skalpelová čepel.
41. Dezinfekce vody (2x): Příprava pitné vody kdekoliv na světě?. Aquatabs™ 2 Tablety určené k přípravě pitné vody v lahvích kdekoliv na světě. Používá též NATO. Jedna tableta je až na 5 litrů vody. Účině ničí 99,99% bakterií a virů.

Hmotnost140 g
Rozměry94 x 65 x 21 mm
VýrobceKousky světa
Technické parametryParametryPodrobnosti
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení